Kontrolór/-ka kvality (vstupná kontrola)

Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.nástupný plat 4,60 €/hod. , po skúšobnej 4,92 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálne merania, vstupná a výstupná kontrola kvality
- Vytváranie meracích protokolov a zadávanie údajov do systému
- Riešenie kvalitatívnych problémov v spolupráci s výrobou a s dodávateľmi, resp. kooperáciou
- Riadenie a označovanie nezhodných výrobkov
- Využívanie nástrojov kvality na zlepšovanie výrobných procesov
- Vykonávanie práce v súlade s dokumentáciou a pokynmi vedúceho kvality
- Kontrola identity dodaného materiálu /rozmery, kvalita, počet/
- Vizuálna kontrola dodaného materiálu /škrabance, deformácie/
- Spracovávanie reklamácií v systéme
- Zodpovednosť za riadne a včasné vykonávanie procesu reklamácií
- Spolupráca pri zavádzaní nápravných opatrení
- Aktualizácia FMEA PLP (CP)
- Objasnenie kvalitatívnych problémov so zákazníkom a dodávateľom

- práca v perspektívnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle
- možnosť získať 13. plat
- variabilná zložka od 0,50 - 2 € / hod.
- cestovný príplatok
- dochádzkový bonus vo výške 50 €
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 €
- bonus za odporúčenie zamestnanca až do výšky 300 €
- stravovanie priamo vo firme
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať
- práca v príjemnom kolektíve
- dobré pracovné podmienky
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- firemné akcie

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.
Ku Vašej žiadosti pripojte prosím nasledovný súhlas: V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov spoločnosťou Hörmann Automotive Slovakia s.r.o., so sídlom Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou, v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- nemecký jazyk výhodou (nie podmienkou)
- technické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- ochota učiť sa novým veciam
- 2-zmenná pracovná doba
- samostatnosť, ale aj tímová práca

Firma Hörmann Automotive Slovakia s.r.o. je neustále rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v Bánovciach nad Bebravou v oblasti strojárskej výroby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Partizánska 73
957 01 Bánovce nad Bebravou
www.hoermann-gruppe.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Škultétyová
Tel.: +421918325596
E-mail: poslať životopis
ID: 3890108  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.