Disponent/-ka logistiky / expedícia

Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1100 € brutto (resp. vyššia v závislostí od praxe a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem objednávok od zákazníka a ich spracovanie
- Tvorba dodacích listov a exportných dokumentov
- Zabezpečenie expedície zákaziek v riadnom termíne
- Prevzatie dielov z externej firmy
- Spätné hlásenia v systéme
- Dohliadnutie na správne priradenie dielov na odstavnej ploche
- Riešenie logistických reklamácií
- Komunikácia so zákazníkmi a dopravnými spoločnosťami
- Komunikácia s internými oddeleniami
- Plánovanie vývozov
- Analýza prípadných sklzov dodávok na dennej báze

- 13. plat
- cestovný príplatok
- dochádzkový bonus vo výške 50 €
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 €
- bonus za odporúčenie zamestnanca až do výšky 300 €
- stravovanie priamo vo firme
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať
- práca v príjemnom kolektíve
- dobré pracovné podmienky
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť
- Flexibilita
- práca v SAP výhodou

Spoločnosť Hörmann Automotive Slovakia s.r.o. so sídlom v Bánovciach and Bebravou sa od roku 2017 venuje výrobe strojárskych komponentov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnáva viac ako 280 zamestnancov. Patrí do skupiny HÖRMANN, ktorá už viac ako 65 rokov pôsobí tam, kde vznikajú inovácie. Neustálym investovaním do know-how zamestnancov a najnovších technológií sa rodinná firma rozrástla na aktuálnych 30 spoločností. Pôsobí v štyroch sektoroch: Automobilový priemysel, Komunikácia, Inžinierstvo a Intralogistika.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3588577  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac