Nástrojár/-ka - údržba prípravkov a nástrojov

Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,30 Eur / hod + mesačné prémie až do výšky 300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna údržba nástrojov a prípravkov
- práce spojené s opravami prípravkov a nástrojov
- demontáž, čistenie nástrojov a prípravkov, ich mazanie
- koordinácia údržby a opráv nástrojov a prípravkov v externých firmách
- oprava a údržba špeciálnych a komunálnych výrobných pomôcok
- spolupráca pri výrobe jednoduchých prípravkov a nástrojov ako aj kontrolných šablón
- vypisovanie potrebných záznamov a dokumentácie

- práca v perspektívnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle
- status kmeňového zamestnanca
- práca v príjemnom kolektíve
- dobré pracovné podmienky, mesačné prémie
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- cestovný príspevok (mimo BN)
- dochádzkový bonus, narodeninová poukážka
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- firemné akcie (kultúrne i športové akcie)
- možnosť získať 13. plat
- závodné stravovanie
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať
- podpora kariérneho rastu

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické / strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- platný preukaz na vedenie elektrického VZV výhodou
- zváračský kurz ZM1, ZE1 výhodou
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- zodpovedný a proaktívny prístup k práci
- flexibilita
- ochota učiť sa novým veciam
- samostatnosť, ale aj tímová práca

Firma Hörmann Automotive Slovakia s.r.o. je neustále rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v Bánovciach nad Bebravou v oblasti strojárskej výroby pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Partizánska 73
957 01 Bánovce nad Bebravou
ID: 3447482   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,30 Eur / hod + mesačné prémie až do výšky 300 Eur