Riaditeľ logistiky

Hörle Wire s.r.o.

Miesto práce
Dvorčianska, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacplat bude zohľadňovať skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za nákup materiáli a služieb. Strategické vyjednávanie dopravy, vyhľadávanie nových dodávateľov. Predaj vybraných komodít a odpadu.

služobné auto, mobilný telefón, notebook.

budeme oslovovať iba úspešných kandidátov na základe CV. CV posielať aj v anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technika, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup a/alebo predaj

Počet rokov praxe

10

schopnosť viesť a motivovať ľudí, schopnosť sústrediť sa, pamätať, predstavivosť, schopnosť kontroly a sebaovládania, strategické a analytické myslenie, bezúhonnosť, vytrvalosť,

zodpovednosť, efektívne riešenie konfliktov, schopnosť motivovať, dosiahnuť ciele, vedenie osobným príkladom, vysoké pracovné nasadenie, prispôsobivosť, presnosť

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom holého a pozinkovaného oceľového drôtu. Švédska spoločnosť patriaca do skupiny Liljedahl Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4821179  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac