Reagujte bez životopisu

Servisný technik

HORIA spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.5.2024 alebo dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacVýška základnej mzdy bude závisieť od praxe a skúseností kandidáta. Nástupný plat od 1000 € (po troch mesiacoch prehodnotenie) + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• uvádzanie do prevádzky, údržba a oprava plynových kotlov ,tepelných čerpadiel a regulačných  prvkov

• komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami zariadení

• zodpovednosť za servisný prípad

• vykonávanie preventívnych (ročných)prehliadok a opráv zariadení u klienta

• zisťovanie a odstraňovanie príčin porúch na zariadeniach

• špecifikácia náhradných dielov podľa prevádzkovej dokumentácie

• servisné práce v teréne.

• zázemie v stabilnej spoločnosti ktorá je na trhu 27 rokov

• spoločnosť rodinného typu, ktorá poskytuje istotu a zabezpečí celoročnú prácu

• pracovná doba 8:00-16:30

• služobné auto aj na súkromné účely

• mobilný telefón , tablet ,stravné lístky

• zaujímavá práca, ktorá má v energetike veľký význam ako v súčasnosti, tak aj budúcnosti

• práca s najmodernejšou ekologickou technológiou

• získanie veľmi veľa informácii a skúsenosti z kúrenárstva a alternatívnych zdrojov energie

• možnosť odborného rastu (získanie rôznych druhov oprávnení )• pravidelné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické , elektrotechnické

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné predpoklady:

• odborné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky - § 22 vyhl. MPSVR SR Vyhláška č. 508/2009 Z. z. je PODMIENKOU,

• znalosť hydraulických schém zapojenia vykurovacích systémov je výhodou

• orientácia v elektro-schémach a výkresovej dokumentácii je výhodou

Osobné predpoklady:

• trvalí pobyt max do 25 km od Banskej Bystrice

• tímový a aktívny prístup k práci

• ochota, precíznosť a zodpovednosť

• flexibilita, samostatnosť po zaškolení

• technické a logické myslenie

• manuálna zručnosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom vykurovacích zariadení , plynové kotle , tepelné čerpadlá , solárne systémy, regulácie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Horník
Tel.: +421905477327
E-mail: poslať životopis
ID: 4789179  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac