Vedúci/-a animátor letného detského tábora

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Hotel Granit Smrekovica Horský Rezort, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.7.2024
500 EUR/mesiacCelková odmena za 1 turnus 500,00 EUR + príplatky za sobotu, nedeľu a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máte radi prácu s deťmi a počas letných prázdnin si chcete privyrobiť? Robte to, čo Vás baví.

​Čo bude Vašou pracovnou náplňou?
​- Usmerňovať oddielových vedúcich a zdravotníka letného detského tábora podľa vopred dohodnutého programu a prinášať deťom zážitok.
​- Vymyslieť a realizovať hry a aktivity pre deti vo veku 7 - 16 rokov.
​- Dohliadanie na bezpečnosť detí i kolegov v mieste konania táboru.

Ide o 10-dňové pobytové turnusy vo vysokohorskom prostredí Smrekovice pri Ružomberku a hľadáme Vás pre nasledovné turnusy:

turnus 21.7.-30.7.2024
turnus 10.8.-19.8.2024

​Zamestnanec sa zaväzuje vykonávať prácu podľa potreby a na základe pokynov zamestnávateľa.

Dodržiavanie predpisov BOZP a PO a používanie ochranných pomôcok pri práci.

Ubytovanie a strava je zabezpečená zamestnávateľom.

Hotel Granit Smrekovica počas letných mesiacov v spolupráci s Vojenským úradom sociálneho zabezpečenia organizuje letné detské tábory/celodenné s dĺžkou pobytu 10 dní/1 turnus. Hľadáme vhodných uchádzačov/uchádzačky o letnú brigádu s pedagogickou praxou, ktorý budú vykonávať vedúcich vyššie uvedených turnusov. Ak máte záujem o brigádu, pedagogické vzdelanie a prax neváhajte nám poslať svoj životopis na: denisa.blaskova@horezza.sk.
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo, že bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

pedagóg

Počet rokov praxe

3

  • Máte skúsenosti s organizáciou podujatí a tímovým vedením.
  • Vyžadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore pedagogika-učiteľstvo.
  • Očakávame, že budete kreatívny, flexibilný a ste pripravený zvládať stresové situácie.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Blašková
Tel.: +421915841886
E-mail: poslať životopis
ID: 4835649  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac