Pomocná sila v kuchyni

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Hotel Granit Smrekovica Horský Rezort, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacDohodnutá mzda + príplatky za prácu v sobotu/nedeľu a sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie širokého spektra pomocných prác v kuchyni – pomocné práce pri príprave príloh v kuchyni, čistenie zemiakov, zeleniny, ovocia.
• Umývanie riadu v bielej umyvárke. Umývanie riadu a všetkých zariadení používaných v kuchyni, mäsiarni.
• Udržiavanie podláh.
• Zhromažďovanie odpadu a jeho triedenie a vynášanie na určené miesto.
• Dodržiavanie hygienických predpisov, predpisov BOZP a PO pri práci.

​Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu.
​Po odpracovaní skúšobnej doby nárok na benefitný systém zamestnávateľa v zmysle platnej Vnútornej smernice o odmeňovaní:
​- nepravidelné odmeny;
​- príspevok zamestnávateľa na III.pilier DDS;
​- MULTISPORT karta;
​- možnosť výmenných rekreácií v našich zariadeniach za zvýhodnené ceny.
​Doprava Podsuchá - Smrekovica zabezpečená zamestnávateľom.​

Hotel Granit Smrekovica príjme na plný pracovný úväzok zamestnankyňu na pozíciu pomocná sila v kuchyni.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu.
Nástup možný ihneď.
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na pracovný pohovor iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.
Zdravotný preukaz.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Blašková
Tel.: +421915841886
E-mail: poslať životopis
ID: 4810063  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac