Pomocná sila v kuchyni

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Vysoké Tatry-Tatranské Zruby
Termín nástupu
09.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
575,00 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie širokého spektra pomocných prác v kuchyni – pomocné práce pri príprave príloh v kuchyni, čistenie zemiakov, zeleniny, ovocia.
• Umývanie riadu v bielej umyvárke. Umývanie riadu a všetkých zariadení používaných v kuchyni, mäsiarni.
• Udržiavanie podláh.
• Zhromažďovanie odpadu a jeho triedenie a vynášanie na určené miesto.
• Dodržiavanie hygienických predpisov, predpisov BOZP a PO pri práci.

Príspevok zamestnávateľa na DDS (3.pilier).
Príspevok na stravu (plata za obed/večeru 0,50 EUR).
Možnosť výmenných pobytov na zariadeniach v rámci spoločnosti HOREZZA, a.s.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytujúca pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu pre svoju prevádzku Hotel Granit Tatranské Zruby - klimatické kúpele príjme na plný pracovný úväzok zamestnankyňu na pozíciu pomocná sila v kuchyni.
Životopisy môžete posielať na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.
Zdravotný preukaz.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3552668  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 575,00 + príplatky