Skladník - obsluha VZV

HoReCup, a.s.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 550 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej zložky 600,-€ + mimoriadna odmena 100,-€ + výkonnostná odmena 200€-650€ v zmysle Internej smernice odmeňovania pracovníkov spoločnosti + polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie vykládok materiálu a nakládok tovaru podľa pokynov

- obsluha vysokozdvižného vozíka, prax minimálne 2 roky

- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

- práca s PC na užívateľskej úrovni (vytváranie dodacích listov, práca so skenerom)

​- vykonávanie pravidelných inventúr

Informácie o výberovom konaní

- životopisy prosíme posielať e-mailom na [email protected]
(spoje MHD: 2,4,16,17, najbližšia zastávka MHD - Priemyselný park III.)
- práca v jednozmennej prevádzke
- budeme oslovovať iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- preukaz obsluhy VZV podľa Zákona č. 124/2006 Z.z. o BOZP (§ 16 ods. 1)
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť

Rýchlorozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj rýchloobrátkového sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821824  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac