Výrobný riaditeľ

HoReCup, a.s.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
3 500 - 5 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená dohodou na základe praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za riadenie a optimalizáciu výrobného procesu

- plánovanie výrobných kapacít a zdrojov z hľadiska plnenia termínov zákaziek

- zodpovedá za riadenie údržby výrobných liniek

- dodržiava metrologický poriadok

- zodpovedá za výrobný plán a kontroluje jeho plnenie

- spracováva denné výkazy produkcie ako podklady ku mzdám výrobných zamestnancov

- zodpovedá za spracovanie podkladov pre výmetovosť

- zabezpečuje PO a BOZP

- riadi a kontroluje čistotu vo výrobe

- dodržiava požiadavky systémov manažérstva kvality

- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

- vytvára a zavádza nové výrobné postupy

- zodpovedá za riadenie projektov od začiatku až po koniec

- je súčinný pri vybavovaní poistných udalostí

- komunikuje s vedením spoločnosti, dodávateľmi

- organizuje pracovné porady na dennej báze

- pri ostatných činnostiach sa riadi pokynmi generálneho riaditeľa

- navrhuje a riadi procesné zmeny vo výrobe s ohľadom na zvyšovanie efektivity produkcie

- navrhuje a zabezpečuje zmeny pri zvyšovaní úrovne BOZP

- nastavuje funkčnú a personálnu štruktúru vo výrobe

služobné auto, možnosť využívať aj na súkromné účely, mobil, notebook, stabilná prosperujúca spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

5

- zodpovedný prístup k povinnostiam

- organizačné schopnosti

- analytické myslenie

- znalosť BOZP

- flexibilita

- komunikatívnosť

- vzdelanie VŠ II. stupňa strojné inžinierstvo

- prax min 5 rokov alebo 10 rokov manažér výroby

Rýchlorozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj rýchloobrátkového sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4803751  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac