Balička

HoReCup, a.s.

Miesto práce
Dolné hony 13, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 250 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 450,- € + výkonnostné odmeny v zmysle smernice odmeňovania (250-400€) + dochádzkový bonus 100€ , zákonné príplatky (So/Ne, nočná, sviatky, nadčas), polročná + koncoročná odmena,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie papierenských výrobkov.

- životopisy prosíme posielať e-mailom na [email protected], alebo priniesť osobne na adresu: Horecup, a.s., Dolné Hony 13, 949 01 Nitra - priemyselný park Dražovce (Spoje MHD: 2,4,16,17, najbližšia zastávka MHD - Priemyselný park III.)
- práca v nepretržitej prevádzke (ranná zmena 12 hod, nočná zmena 12 hod, 2 dni voľno)
- budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- trpezlivosť
- spoľahlivosť

Rýchlorozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj rýchloobrátkového sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3450171  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac