Zmenový skladník

HoReCup, a.s.

Miesto práce
Dolné hony 13, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 450 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy pozostáva z fixnej mesačnej mzdy 550,- € a výkonnostnej normy 200,- až 550,- € (podľa individuálneho výkonu zamestnanca) + 100 € dochádzkový bonus + príplatky v zmysle Zákonníka práce (sobota, nedeľa, sviatok, nočné) + polročné a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie výroby materiálom a obalmi zo skladu, zakladanie hotových výrobkov do skladu.

Možnosť kariérneho rastu na operátora výrobnej linky.

Informácie o výberovom konaní

- životopisy prosíme posielať e-mailom na [email protected]
-Práca v nepretržitej prevádzke (ranná 12 hod, nočná 12 hod, 2 dni voľno)
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz obsluhy VZV vítaný
- spoľahlivosť

Rýchlorozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj rýchloobrátkového sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3293958  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac