Kontrolór kvality

HoReCup, a.s.

Miesto práce
Dolné hony 13, 949 01 Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda 470 € + mesačná odmena 400€ + dochádzkový bonus 100€ + príplatky za So, Ne, Noc, Sviatok, prípadný nadčas - v zmysle Zákonníka práce (§121, §122, §123), polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• interný dozor nad kvalitou výrobkov a procesov, kontrola - vstupná, výstupná, medzioperačná
• kontrola dodržiavania technologickej disciplíny počas celého procesu výroby, kontrola predpísaných kvalitatívnych parametrov v procese výroby , označovanie materiálov
• práca s technickou dokumentáciou k produktom, spravovanie interných dokumentov
• dbať na efektívnosť výrobného procesu
• evidencia vyrobených produktov a spotrebovaného materiálu
•vizuálna kontrola výrobkov, vedenie záznamov kvality
• dodržiavanie štandardov a požiadaviek kvality, zlepšovanie kvality
•Dodržiava :
- bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- požiadavky kvality v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- prevádzkový poriadok
- práca v nepretržitej prevádzke, 12 hod ranná zmena, 12 hod nočná zmena, 2 dni voľno

práca v kolektíve
práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Prevádzka Nitra, Dolné hony 13, priemyselný park

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax: výhodou, pozícia vhodná pre absolventa
zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať
ráznosť, aktívny prístup, časová flexibilita
spoľahlivosť a dôslednosť pri plnení úloh
proaktivita - aktívny a samostatný prístup k práci, logické myslenie, ochota vzdelávať sa
manuálna zručnosť
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Rýchlorozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj rýchloobrátkového sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1834875  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac