Manažér prevádzky

HoReCa service s.r.o.

Miesto práce
Rosto Steak House, Orlia, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac+ benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického a skúseného manažéra/ku do reštaurácie Rosto Steak House, ktorej súčasťou je aj ubytovacie zariadenie Boutique Penzion Slovakia & Slovakia Residence. Hľadáme človeka, ktorý zabezpečí plynulý chod prevádzky, povedie náš tím, má záujem sa rozvíjať a uplatniť v plnej miere svoj potenciál. Viac informácii poskytneme na osobnom pohovore.

- príležitosť pre osobný rozvoj a sebarealizáciu
- perspektíva v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zodpovedajúce platové ohodnotenie viazané na dosiahnuté výsledky
- MOŽNOSŤ UBYTOVANIA V KOŠICIACH

V prípade záujmu a splnení kritérií na voľnú pracovnú pozíciu nám pošlite aktuálny štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected]
a taktiež súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti HoReCa service s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 438/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst.3, písm. a) cit. zákona je možné kedykoľvek písomne namietať spracúvanie osobných údajov bez súhlasu dotknutej osoby a žiadať ich likvidáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Reštaurácia Rosto Steak House a vznikla v roku 2004 a dnes patrí medzi obľúbené košické reštaurácie. Štýlový steak house ponúka zahraničnú kvalitu priamo v centre mesta. Precízne pripravené mäso výnimočnej kvality. Riadime sa heslom - "Iba profesionálny prístup a kvalitné služby zákazníkom dosiahnu dlhodobý úspech a radosť pri práci."
Viac informácii www.rosto.sk , www.penzionslovakia.sk
ID: 4490940  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac