Logo HORECA GROUP s.r.o.

Key account manažér - odborník v HORECA segmente so skúsenosťami z prevádzky hotela a reštaurácie

HORECA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 800 EUR/mesiacmotivačné ohodnotenie, podiel na zriaďovacích poplatkoch klientov, podiel na platených školeniach, webových stránkach, mzda postavená motivačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do mladého ambiciózneho tímu HORECA GROUP. Kolegyňu alebo kolegu, ktorého náplňou práce bude starostlivosť o nových aj existujúcich zákazníkov, pomoc a podpora na nastavenie hotelového systému, zriaďovanie a spustenie nových klientov, odporúčanie a best practice pri nastavení predaja, skladov, kalkulácií, pokladní, mobilných čašníkov, ubytovania, izieb, rejtov, pobytových balíkov a cenotvorby. Interne veľa vecí vieme zaučiť, ale našou podmienkou je min. 2 ročná prax na prevádzkovej pozícii v hoteli, gastre.

mladý kolektív, voľná pracovná doba, možnosť home office aj office v Poprade, motivačné ohodnotenie, stretávanie sa a kontakt s reálnymi prevádzkami osobne, rôzne benefity u našich zákazníkov v podobe zliav na pobyty, zľavy v reštauráciach a pod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, cestovný ruch, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

hotelový manažment

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 ročná prax na manažérskej pozícii v hoteli alebo gastronómii
  • vzťah ku softvérom a počítačom
  • základné technické zručnosti, práca so softvérmi, Booking.com extranetom, Expedia.com, inými portálmi

Softvérová spoločnosť zaoberajúca sa HORECA segmentom a automatizáciou online predaja, interných procesov v ubytovacích, gastro a wellness zariadeniach. Sme tvorcami PMS systému Ellipse a tvoríme moderné webové stránky, vernostné systémy, pokladničné systémy a prepájame HW a SW riešenia v HORECA segmente. www.horecagroup.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miro Knižka
Tel.: +421904508413
E-mail: poslať životopis
ID: 4818399  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac