Čašník

Hotel Zlatý Kľúčik

Miesto práce
Žibritov, 963 01 Žibritov, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základný hodinový plat + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upresnenie na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vyučený čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Ochota učiť sa novým veciam.
Samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť.

Hotel Zlatý Kľúčik je 4-hviezdičkový hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a svojim klientom ponúka komplexné služby v rámci ubytovania, cateringu, konferenčných či svadobných priestorov a súčasťou je tiež novovybudované SPA. Svojou polohou, jedinečnosťou a výnimočnými exkluzívnymi priestormi je lákavým miestom nielen pre biznis klientelu, ale pre všetkých hostí, ktorí si chcú užiť pridanú hodnotu excelentných služieb s výhľadom na panorámu Nitry. Vďaka dlhoročnej tradícii je Hotel Zlatý Kľúčik stabilnou súčasťou hotelového a gastronomického segmentu na Slovensku.
ID: 3313787  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný hodinový plat + bonusy