Údržbár pre rodinnú logistickú firmu v Maduniciach

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
HOPI SK s.r.o., Kostolánska, Madunice
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ bonusy + zákonom stanovené príplatky (Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a bežné opravy prevádzkových zariadení
- nastavovanie a mechanické úpravy zariadení
- udržiavanie zariadení v prevádzkyschopnom a bezpečnom stave vykonávaním preventívnej údržby
- zisťovanie a odstraňovanie príčin porúch
- výroba jednoduchých prípravkov
- práca od 7:00 - 15:00

  •  možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu VZV
  •  mzda vyplácaná vždy načas
  • účasť na firemných podujatiach
  • stabilné zamestnanie

Vopred všetkým ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské vzdelanie technického smeru

Prax na pozícii/v oblasti

Prax s opravami a údržbou zariadení

Počet rokov praxe

3

  • technické myslenie, všeobecný technický prehľad
  • vyhláška minimálne §21​
  • základná elektrikárska vyhláška (prípadne možnosť dorobiť si počas zamestnania)
  • samostatnosť pri riešení technických problémov
  • dodržiavanie BOZP
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita a aktívny prístup

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4804806  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac