Príjmeme retrakára/ -ku do HOPI v Maduniciach

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
nástup ihneď
1 000 EUR/mesiac+ odmeny a mrazový príplatok a všetky príplatky podľa Zákonníka práce. Zarobíš si najmenej 1000 € v čistom. Výsledná čistá mzda závisí len na tebe a nie je ohraničená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa nebaví monotónna práca a svoju budúcnosť vidíš v logistike, prihlás sa ku nám my ti zaručíme, že sa nudiť nebudeš.
U nás budeš pomocou retraku zaskladňovať a vyskladňovať tovar a pracovať so skenerom. Viac ti povieme na osobnom stretnutí u nás.

Budeš súčasťou tímu, ktorý ťahá za jeden koniec a vzájomne si pomáha. U nás ťa nečaká práca pod stresom.
Pracujeme hlavne s mrazenými potravinami, a keďže jesť sa musí, práca u nás je stála. Zamestnanci, ktorí sú tu viac ako 20 rokov ti to určite potvrdia.
Nemáš platný preukaz? My ti ho obnovíme.
Na zmenách sa s tebou dohodneme a do práce zaškolíme.
Naobeduješ sa za 1 euro a mzdu dostaneš vždy včas a celú ju uvidíš na výplatnej páske.
Aj keď sme mrazený sklad, kabína tvojho retraku je pekne vyhriata, takže môžeš pracovať iba v mikine.
Môžeš si oddýchnuť o 5 dní viac a prispejeme ti aj na III.pilier.
Ak budeš chcieť, môžeš sa zúčastniť firemných akcií a spoznať sa s kolegami aj z ostatných prevádzok.

Všetkým vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Očakávame, že do práce budeš chodiť tak, ako sa dohodneme. Tvoja práca bude kvalitná a budeš dodržiavať všetky zásady bezpečnosti.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Bangová
Tel.: +421902943930
E-mail: poslať životopis
ID: 4696299  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac