Можливість для людей з України

Si vodič/ka, ktorý/á chce jazdiť po Slovensku na nových ťahačoch? Chceme ťa!

HOPI SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacHrubá mzda je od 1900 € + diéty. Mzda závisí od počtu odpracovaných dní (63 €/ deň). K mzde prislúcha: 160 € mesačný bonus; 25 € bonus za nástup v piatok na nočnú/.v sobotu na dennú zmenu; 40 € bonus za každý 21. a ďalší nástup v mesiaci; 25 € bonus za 0 absencií v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvozy tovaru - mrazený, chladený a suchý (potraviny)
- práca sa vykonáva na ťahači
- rozvoz po jednotlivých filiálkach, prípadne iných pobočkách HOPI
- jazdíš len v SR
- nakládka a vykládka paliet, práca s VZV
- jazda na nových autách SCANIA
- práca pre HOPI Madunice, HOPI Senec

- 25 € bonus za nástup v sobotu
- 25 € bonus za nástup v piatok na nočnú zmenu
- 40 € bonus za každý 21. a ďalší nástup v mesiaci
- 25 € bonus za 0 absencií v mesiaci
- všetko, čo zarobíš, je uvedené na výplatnej páske
- firemné pracovné oblečenie (tričko, mikina, zimná bunda)
- jazda na zánovných autách (cca 2-3 ročné)
- asistenčná služba v prípade nehody
- pri vypršaní platnosti dokladov potrebných k výkonu práce ich preplatenie firmou

Vopred všetkým ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

spoľahlivosť
dochvíľnosť
flexibilita
samostatnosť

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Bangová
Tel.: +421902943930
E-mail: poslať životopis
ID: 4391482  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac