Si vodič/ka, ktorý/á chce jazdiť po Slovensku? Chceme ťa!

HOPI SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacHrubá mzda je od 1400 € do 1 800 € + diéty. Mzda závisí od počtu odpracovaných dní (58 € až 63 € / deň). K mzde prislúcha: 160 € mesačný bonus; 25 € bonus za nástup v piatok na nočnú/.v sobotu na dennú zmenu; 40 € bonus za každý 21. a ďalší nástup v mesiaci; 25 € bonus za 0 absencií v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denné rozvozy tovaru - mrazený, chladený a suchý (potraviny)
- práca sa vykonáva na SOLO vozidle, prípadne ťahači
- rozvoz po jednotlivých filiálkach, prípadne iných pobočkách HOPI
- jazdíš len v SR
- práca na 1 zmenu - zväčša 1 dlhšia trasa alebo 2 kratšie trasy
- nakládka a vykládka paliet, práca s VZV
- jazda na zánovných autách SCANIA a IVECO - 10, 15 a 20 paletových
- práca pre HOPI Madunice, HOPI Senec

- 25 € bonus za nástup v sobotu
- 25 € bonus za nástup v piatok na nočnú zmenu
- 40 € bonus za každý 21. a ďalší nástup v mesiaci
- 25 € bonus za 0 absencií v mesiaci
- všetko, čo zarobíš, je uvedené na výplatnej páske
- firemné pracovné oblečenie (tričko, mikina, zimná bunda)
- jazda na zánovných autách (cca 2-3 ročné)
- asistenčná služba v prípade nehody
- pri vypršaní platnosti dokladov potrebných k výkonu práce ich preplatenie firmou

Vopred všetkým ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

spoľahlivosť
dochvíľnosť
flexibilita
samostatnosť

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4219007  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac