Skladový pracovník - picker/vodič VZV

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 13096, 080 01 Prešov
Termín nástupu
nástup ihneď
920 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od vedomostí a schopností kandidáta (k mzde prislúcha kvalifikačný bonus + výkonnostný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Ak čítaš túto ponuku, na začiatok si odpovedz na zásadné otázky:

Si rád/a súčasťou mladého, stabilného a usmievavého kolektívu?
Máš rád/a výzvy a napĺňa Ťa práca s ľuďmi?
Chceš rásť osobnostne aj profesionálne?

Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, vitaj v našom tíme!

V prípade, že nastúpiš, budeš:

- preberať, manipulovať, vychystávať a vydávať tovar do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov
- pracovať so scanerom
- pracovať na 8 hodinové zmeny
- práca v mrazenom sklade

-- kvalifikačný bonus
-- výkonnostný bonus bez výškového limitu
-- stravné lístky v nominálnej hodnote 5,48€
-- účasť na firemných podujatiach
-- možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu VZV

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť
zodpovednosť
samostatnosť
VZV preukaz

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4207694  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac