Si skúsený retrakár a hľadáš si stabilnú prácu?

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
nástup ihneď
900 EUR/mesiacpriemerná mzda 1100 - 1400€ (mrazový príplatok, odmeny + ostatné príplatky podľa Zákonníka práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného retrakára, ktorý bude:
- preberať, manipulovať, vychystávať a vydávať tovar do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov - retraku
- zúčastňovať sa na inventúrach skladu
- pracovať so skenerom
- spolupracovať s pracovníkmi interných oddelení v záujme plynulého toku materiálu
- pracovať na 12 hodinové zmeny
- máte možnosť pracovať v najväčšom mraziarenskom sklade na Slovensku a najvyššom v strednej Európe
- kabína retraku je vyhrievaná

- možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu VZV
- mzda vyplácaná vždy načas
- tímový bonus
- účasť na firemných podujatiach
- pravidelné teambuildingy

Všetkým vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť
zodpovednosť
samostatnosť
VZV preukaz

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4059152  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac