1 600 - 2 000 EUR

Finančný controlling

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme finančného kontrolóra so zameraním na operatívne analýzy - Financial Business Partnera.
Niekoľkoročné skúsenosti s controllingom sú podmienkou (ideálne zameranie na logistiku)
Pozícia si nevyžaduje aktívnu znalosť AJ, ale je vítaná.

- podpora operatívnych oddelení (sklady, preprava, výroba, ...) - Business Partnering pri optimalizácii nákladovej štruktúry
- spolupráca aj s oddelením predaja - analýzy a spolupráca na cenotvorbe a obchodných podmienkach
- mesačné a ročné controllingové/uzávierkové aktivity, príprava ročných plánov, mesačný reporting
- práca aj s nefinančnými ukazovateľmi
- podpora manažmentu pri tvorbe budgetov, forecastov, pohotovostných plánov a optimalizácií
- analýza odchýlok medzi skutočnosťou a plánom
- rekonciliácia finančných dát
- analýza a kontrola nákladov a výnosov
- spolupráca na rôznych investičných a optimalizačných projektoch, vyžaduje sa aktívny prístup k inováciám , príprava alebo spolupráca na tvorbe Business Casov
- rôzne iné ad-hoc úlohy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Minimálna nástupná mzda 1600 EUR (výsledná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta)

- profesijný rozvoj prostredníctvom interných aj externých tréningov a školení
- jazykové kurzy
- primerané platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- zázemie silnej a stabilnej rodinnej firmy
-mobilný telefón
- notebook
- pravidelné teambuildingy a spoločné firemné akcie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie slovenského životopisu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú splňať vhodné kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré analytické a komunikačné schopnosti (vieš nielen logicky myslieť, ale aj zrozumiteľne vysvetliť situáciu/riešenia)
- zmysel pre detail a zodpovednosť
- pozornosť
- precíznosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detail
- znalosť prostredia v programe SAP - pokročilý
- znalosť práce s MS Excel - nutná rýchla orientácia a spracovanie dát

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Gertrúda Hirnerová
Tel.: 0902943928
E-mail: poslať životopis
ID: 3781364   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna nástupná mzda 1600 EUR (výsledná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta)