Finančný controlling

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
01.12.2019
1 600 - 2 000 EUR/mesiacMinimálna nástupná mzda 1600 EUR (výsledná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme finančného kontrolóra so zameraním na operatívne analýzy - Financial Business Partnera.
Niekoľkoročné skúsenosti s controllingom sú podmienkou (ideálne zameranie na logistiku)
Pozícia si nevyžaduje aktívnu znalosť AJ, ale je vítaná.

- podpora operatívnych oddelení (sklady, preprava, výroba, ...) - Business Partnering pri optimalizácii nákladovej štruktúry
- spolupráca aj s oddelením predaja - analýzy a spolupráca na cenotvorbe a obchodných podmienkach
- mesačné a ročné controllingové/uzávierkové aktivity, príprava ročných plánov, mesačný reporting
- práca aj s nefinančnými ukazovateľmi
- podpora manažmentu pri tvorbe budgetov, forecastov, pohotovostných plánov a optimalizácií
- analýza odchýlok medzi skutočnosťou a plánom
- rekonciliácia finančných dát
- analýza a kontrola nákladov a výnosov
- spolupráca na rôznych investičných a optimalizačných projektoch, vyžaduje sa aktívny prístup k inováciám , príprava alebo spolupráca na tvorbe Business Casov
- rôzne iné ad-hoc úlohy

- profesijný rozvoj prostredníctvom interných aj externých tréningov a školení
- jazykové kurzy
- primerané platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- zázemie silnej a stabilnej rodinnej firmy
-mobilný telefón
- notebook
- pravidelné teambuildingy a spoločné firemné akcie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie slovenského životopisu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú splňať vhodné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré analytické a komunikačné schopnosti (vieš nielen logicky myslieť, ale aj zrozumiteľne vysvetliť situáciu/riešenia)
- zmysel pre detail a zodpovednosť
- pozornosť
- precíznosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detail
- znalosť prostredia v programe SAP - pokročilý
- znalosť práce s MS Excel - nutná rýchla orientácia a spracovanie dát

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3781131  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiacMinimálna nástupná mzda 1600 EUR (výsledná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta)