Spracovanie vratiek - inventory

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
Termín nástupu
nástup ihneď
Minimálna nástupná mzda: 850€ brutto pri plnom úväzku. Konečná výška mzdy však závisí od Tvojich skúseností, praxe a šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Ak čítaš túto ponuku, na začiatok si odpovedz na zásadné otázky:

Si rád/a súčasťou mladého, stabilného a usmievavého kolektívu?
Máš rád/a výzvy a napĺňa Ťa práca s ľuďmi?
Chceš rásť osobnostne aj profesionálne?

Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, vitaj v našom tíme!

V prípade, že nastúpiš, budeš:
- zaskladňovať a vydávať vratky, kontrolovať ich počet a stav na sklade
- v prípade neprítomnosti administratívy spracovávať všetky potrebné doklady
- pracovať so scanerom
- pracovať na 12 hodinové zmeny
- pracovať so NZV

- mzda vyplácaná vždy načas
- firemná doprava na pracovné zmeny
- 2 stravné lístky za pracovnú zmenu
- tímový bonus
- účasť na firemných podujatiach
- pravidelné teambuildingy

Všetkým vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť
zodpovednosť
samostatnosť
VZV preukaz

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3549540  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna nástupná mzda: 850€ brutto pri plnom úväzku. Konečná výška mzdy však závisí od Tvojich skúseností, praxe a šikovnosti.