1 000 - 1 600 EUR

Vodič VZV

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
nástup ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Ak čítaš túto ponuku, na začiatok si odpovedz na zásadné otázky:

Si rád/a súčasťou mladého a stabilného kolektívu?
Máš rád/a systém a poriadok - baví ťa práca v sklade a nevadí ti mráz?

Ak si na všetky otázky odpovedal/a kladne, vitaj v našom tíme!

V prípade, že nastúpiš, budeš:

- preberať, manipulovať, vychystávať a vydávať tovar do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov - retraku
- pracovať so scanerom
- pracovať na 12 hodinové zmeny
- mať tú česť pracovať v najväčšom mraziarenskom sklade na Slovensku a najvyššom v strednej Európe

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Minimálna nástupná základná mzda 760 EUR (výsledná mzda môže byť aj vyššia - závisí od skúseností a schopností kandidáta) + príplatky + nadčasy + kvalifikačný bonus + výkonnostný bonus s neobmedzenou hornou hranicou

Ponúkame:
Mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť
Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe,
Stravné lístky nad rámec zákona,
Možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu VZV
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
Prácu v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky,
Možnosť profesného rastu schopným pracovníkom

Všetkým vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme:
zodpovedajúci zdravotný stav,
trestnú bezúhonnosť,
ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke,
odolnosť voči stresu,
VZV preukaz,
prax v logistike výhodou.

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Gertrúda Hirnerová
Tel.: 0902943928
E-mail: poslať životopis
ID: 3540994   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna nástupná základná mzda 760 EUR (výsledná mzda môže byť aj vyššia - závisí od skúseností a schopností kandidáta) + príplatky + nadčasy + kvalifikačný bonus + výkonnostný bonus s neobmedzenou hornou hranicou