Vodič ND

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ - 1200€ + diéty + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koluje Ti v žilách krv pravého vodiča? Vnímaš jazdu na kamióne ako svoje poslanie? Vyhovuje Ti ten malý, no útulný priestor a máš v ňom rád poriadok a čistotu? V tom prípade Ťa radi privítame v našom tíme vodičov!

Práca vodiča u nás zastrešuje nasledovné činnosti:
- !!! VODIČI Z PREŠOVA a okolia !!!
- denné rozvozy tovaru - mrazený a chladený (potraviny)
- rozvoz po jednotlivých filiálkach, prípadne iných pobočkách HOPI
- jazdíš do ČR alebo len v SR
- jazdy v SR sú na 12-hod.smeny - zväčša 1 dlhšia trasa alebo 2 kratšie trasy
- nakládka a vykládka paliet
- 2 typy vozidiel - 10-20 paletové (SÓLO) a 33 paletové
- práca pre HOPI Prešov, HOPI Zvolen, HOPI Madunice

Ako vodič v HOPI sa môžeš tešiť na:
- mesačné odmeny až do 160€
- firemné pracovné oblečenie (tričko, mikina, zimná bunda)
- jazda na zánovných autách (cca 3-ročné)
- asistenčná služba v prípade nehody
- voľné víkendy
- pri vypršaní platnosti dokladov potrebných k výkonu práce ich preplatenie firmou

Vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

spoľahlivosť
dochvíľnosť
flexibilita
samostatnosť

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3508153  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ - 1200€ + diéty + odmeny