Vodič ND

HOPI SK s.r.o.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900€ - 1200€ + diéty + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koluje Ti v žilách krv pravého vodiča? Vnímaš jazdu na kamióne ako svoje poslanie? Vyhovuje Ti ten malý, no útulný priestor a máš v ňom rád poriadok a čistotu? V tom prípade Ťa radi privítame v našom tíme vodičov!

Práca vodiča u nás zastrešuje nasledovné činnosti:
- denné rozvozy tovaru - mrazený a chladený (potraviny)
- rozvoz po jednotlivých filiálkach, prípadne iných pobočkách HOPI
- jazdíš do ČR alebo len v SR
- jazdy v SR sú na 12-hod.smeny - zväčša 1 dlhšia trasa alebo 2 kratšie trasy
- nakládka a vykládka paliet
- 2 typy vozidiel - 10-20 paletové (SÓLO) a 33 paletové
- práca pre HOPI Prešov, HOPI Zvolen, HOPI Madunice

Ako vodič v HOPI sa môžeš tešiť na:
- mesačné odmeny až do 160€
- firemné pracovné oblečenie (tričko, mikina, zimná bunda)
- jazda na zánovných autách (cca 3-ročné)
- asistenčná služba v prípade nehody
- voľné víkendy
- pri vypršaní platnosti dokladov potrebných k výkonu práce ich preplatenie firmou

Vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.1.2019 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

spoľahlivosť
dochvíľnosť
flexibilita
samostatnosť

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Gertrúda Hirnerová
Tel.: 0902943928
E-mail: poslať životopis
ID: 3508153   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900€ - 1200€ + diéty + odmeny