Vodič nákladnej dopravy Senec

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s tovarom,
kontrola dodávok
a následná preprava tovaru.

Ponúkame:
Mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť,
zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
Možný príspevok na ubytovanie.

Životopis a súhlas zo spracovaním osobných údajov prosím pošlite na email: [email protected]
Kontaktná osoba pre výberové konanie je p. Anton Slimák.
Tel. kontakt: 0903 993 949

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:

Zodpovedajúci zdravotný stav,
psychologické vyšetrenie,
zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve,
tachografickú kartu,
kvalifikačnú kartu vodiča,
trestnú bezúhonnosť,
ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke,
odolnosť voči stresu,
preukaz obsluhy VZV výhodou,
prax v logistike výhodou,
fyzická zdatnosť, zodpovednosť,pracovitosť.

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
90201 Pezinok
ID: 3176905   Dátum zverejnenia: 13.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000+