Skladový pracovník - operátor výrobnej linky

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Minimálna nástupná mzda pri plnom úväzku 760 EUR (závisí od zaradenia, skúseností a schopností kandidáta) + príplatky + nadčasy + kvalifikačný bonus + výkonnostný bonus s neobmedzenou hornou hranicou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Ak čítaš túto ponuku, na začiatok si odpovedz na zásadné otázky:

Si rád/a súčasťou mladého, stabilného a usmievavého kolektívu?
Máš rád/a výzvy a napĺňa Ťa práca s ľuďmi?
Chceš rásť osobnostne aj profesionálne?

Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, vitaj v našom tíme!

V prípade, že nastúpiš, budeš:

- baliť tovar do darčekových kozmetických balíkov
- baliť a prebalovať tovar do kartónov
- prelepovať tovar
- vybalovať tovar do reklamných stojanov

Práca je vhodná vzhľadom na charakter práce a úväzok pre študentov i mamičky s malými deťmi.

- zabezpečená firemná doprava na pracovné zmeny z určených smerov
- 2 stravné lístky v hodnote 4,00€ za pracovnú zmenu
- možnosť mesačných tímových a výkonnostných odmien
- možnosť kvalifikačných odmien (po zaučení)
- účasť na firemných podujatiach
- pravidelné teambuildingy

Všetkým vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

skladové procesy, logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
zodpovednosť
samostatnosť

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
90201 Pezinok
ID: 2705321  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna nástupná mzda pri plnom úväzku 760 EUR (závisí od zaradenia, skúseností a schopností kandidáta) + príplatky + nadčasy + kvalifikačný bonus + výkonnostný bonus s neobmedzenou hornou hranicou