Retrakár

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálna nástupná mzda: 900 € brutto pri plnom úväzku. Konečná výška mzdy však závisí od Tvojich skúseností, praxe a šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Ak čítaš túto ponuku, na začiatok si odpovedz na zásadné otázky:

Si rád/a súčasťou mladého, stabilného a usmievavého kolektívu?
Máš rád/a výzvy a napĺňa Ťa práca s ľuďmi?
Chceš rásť osobnostne aj profesionálne?

Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, vitaj v našom tíme!

V prípade, že nastúpiš, budeš:

- preberať, manipulovať, vychystávať a vydávať tovar do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov - retraku
- pracovať so scanerom
- pracovať na 12 hodinové zmeny

- mzda vyplácaná vždy načas
- firemná doprava na pracovné zmeny
- 2 stravné lístky za pracovnú zmenu
- tímový bonus
- účasť na firemných podujatiach
- pravidelné teambuildingy
- možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu VZV

Všetkým vopred ďakujeme za odoslané životopisy, ozveme sa vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť
zodpovednosť
samostatnosť
VZV preukaz

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku.

Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Júlia Cisárová
Tel.: +421902943930
E-mail: poslať životopis
ID: 2429259   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna nástupná mzda: 900 € brutto pri plnom úväzku. Konečná výška mzdy však závisí od Tvojich skúseností, praxe a šikovnosti.