Staffing Specialista vo výrobnom závode - nábor pracovníkov

Honeywell, spol. s r.o.

Elster, Stará Turá, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne do našeho Staffing-HR oddelenia vo spoločnosti Honeywell - Elster Stará Turá hľadáme kolegu, ktorý by sa stal trvalou súčasťou našej spoločnosti. Sme dynamicky rastúca výroba, s výborným zázemím a kolektívom, ponúkame stabilné prostredie, ako aj možnosť profesionálne rásť v medzinárodnej firme a vybudovať si tak úspešnú kariéru.

Ako Recruiter budete zodpovedný za celý proces náboru zamestnanca od prevzatia požiadavky na vytvorenie pracovného miesta, až po akceptáciu ponuky kandidátom.

Konkrétne Vaše denné úlohy budú zahŕňať:
• Vytváranie inzercie, príprava kampaní
• Komunikácia s kandidátmi, preselekcia životopisov, vedenie osobných pohovorov, Assessment centra
• Mapovanie pracovného trhu, priame oslovovanie kandidátov,
• Pomoc pri tvorení stratégie náboru pre závod,
• Talent management a účasť na job fairoch, reprezentácia spoločnosti,
• Reporting, vedenie databázy.

Túto pozíciu obsadzujeme so zameraním na operátorov, do budúcna budete zodpovedat aj za nábor dalších pozíc.

• VŠ vzdelanie,
• Predchádzajúca skúsenosť s náborom zamestnancov pre výrobu v rozsahu min. 1 rok,
• Základná technická orientácia v produkčnom prostredí je výhodou
• Pozitívne myslenie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
• Príjemná, priateľská osobnost, orientácia na ľudí,
• Analytické myslenie, schopnosť rýchlo reagovať,
• Pokročilá znalosť anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Recruiting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2826322  Dátum zverejnenia: 2.1.2017