Sales Support

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Túra, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš spoznať ako funguje oddelenie predaja vo väčšej firme?
Máš týždenne 2 – 3 dni času?
Tak čítaj ďalej, možno hľadáme práve teba!

Do firmy Elster v Starej Turej (pobočka Honeywell) hľadáme posilu na part-time pozíciu – Sales Support (oddelenie podpory predaja).
Práca na oddelení predaja predstavuje starostlivosť o objednávku od začiatku až po koniec, konkrétne:
• Nahrávanie a potvrdzovanie objednávok.
• Zisťovanie vo výrobe, či je objednávka vyrobená, prípadne kedy bude dokončená.
• Príprava expedovania (vytvorenie internej objednávky na prepravu a zaslanie oddeleniu logistiky – veľkosť a váha zásielky, kontaktná osoba pri príjemcovi tovaru, adresa a akékoľvek ďalšie iné dôležité detaily potrebné k doručeniu).
• Vytvorenie dodacieho listu v SAP k dodávke na základe informácií, koľko tovaru je na sklade a koľko voľného miesta je v kamióne.
• Kontrola, či je vyexpedovaný dodací list zaúčtovaný pracovníkmi expedičného skladu.
• Zákaznícka logistika v prípadoch, že prepravu vykonáva prepravca zvolený zákazníkom.
• Exportná dokumentácia (dodacie listy, baliace listy, faktúry, certifikáty o pôvode, spolupráca pri zákazníckych prebierkach a inšpekciách, SASO certifikácia, EUR1 certifikáty, atď.).
• Fakturácia, preclievanie.
• Doklady/dôkazy o doručení tovaru pre účely daňovej kontroly a auditov.

Okrem objednávok ešte oddelenie predaja zabezpečuje:
Administráciu/spravovanie zákazníckych reklamácií
Štatistiky – rôzne reporty (týždenné, mesačné, kvartálne) pre iné oddelenia vo firme a pre vedenie
Spolupracujeme pri inšpekciách, prebierkach, zákazníckych návštevách.

• Možnosť rozvrhnúť si pracovnú dobu, ako ti bude vyhovovať – práca je cca 20h týždenne
• Super prax do tvojho životopisu, ktorá je platená
• Poznanie o tom, ako to chodí v oddelení podpory predaja
• Priateľský tím

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Finance, Business Administration, Podnikový management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• študent (ideálne v poslednom alebo predposlednom ročníku) oboru s ekonomickým/business administration zameraním
• Excel na užívateľskej úrovni
• Komunikačná znalosť angličtiny alebo nemčiny
• Samostatná, energická osobnosť, ktorá se nebojí kontaktu s ľudmi
• Vodičský preukaz sk. B (toto je skôr výhoda)

Staňte sa ešte dnes súčasťou Honeywell tímu a naštartujte svoju kariéru. Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, zaujímate sa o svet automobilového priemyslu, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho špičkového tímu, tak neváhajte a urobte prvý krok zaslaním Vašeho životopisu. Honeywell prináša vyšší výkon pre Vašu kariéru.

Adresa spoločnosti

Honeywell - Elster
Námestie Dr. A. Schweitzera, 194 194/1
916 01 Stará Turá
ID: 2810198   Dátum zverejnenia: 14.11.2016