Výstupná kontrola bezpečnostných postrojov

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú upresnené pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného pracovníka, ktorého náplňou práce bude:
* Zabezpečiť 100%-nú kontrolu postrojov, lán a slučiek vyrobených na oddelení,
* Oddeľovať chybné výrobky, zaznamenávať ich do kontrolnej karty znakov,
* Označovať chybné časti a posúvať ich na opravu,
* Zastaviť produkciu, ak nie je dodržaná kvalita výrobkov,
* Dodržiavanie technologických postupov, procesov a noriem,
* Prípadne montážne práce pri výrobe bezpečnostných postrojov a iné pomocné práce

Ide o prácu na 2 zmeny.

Čo u nás nájdete
• Stabilnú prácu, výplatu každý mesiac včas a k tomu bonusy za výkon a kvalitu,
• Príspevok do 3. dôchodkového piliera a tiež príspevok na dopravu do výšky až 60%,
• Stravovanie vo vlastnej jedálni –raňajky, obedy, desiaty. Obed je u nás za 0,85 EUR,
• Bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajní, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky),
• Pracovná zmluva s Honeywell,
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie,
• Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii,
• Možnosť sa vypracovať na iné pozície vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ vzdelanie je výhodou
*precíznosť, spoľahlivosť
*manuálna zručnosť
*časová flexibilita (práca v 2 zmennej prevádzke)

Staňte sa ešte dnes súčasťou Honeywell tímu a naštartujte svoju kariéru. Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, zaujímate sa o svet automobilového priemyslu, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho špičkového tímu, tak neváhajte a urobte prvý krok zaslaním Vašeho životopisu. Honeywell prináša vyšší výkon pre Vašu kariéru.

Nitrianska cesta 503
958 01 Partizánske
ID: 1977245   Dátum zverejnenia: 2.1.2017