Generálny Supervízor_Garrett/automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 1700,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu v Prešove (Záborské) hľadáme skúseného človeka na pozíciu Generálneho supervízora, ktorý bude zodpovedný za časť produkcie na oddelení montáže.

Hlavnou náplňou práce bude:
* vedenie časti oddelenia (3-6 supervízorov, cca 100 zamestnancov) - montáž
* zodpovednosť za dosahovanie cieľov kvality a bezpečnosti zverenej časti prevádzky,
* revidovanie stavu výroby za predchádzajúci deň a plánovanie priorít,
* vedenie meetingov a účasť na denných poradách,
* analýza príčin nezhôd, určenie a implementácia korektívneho a preventívneho akčného plánu,
* participácia na vytváraní denného plánu výroby,
* spracovanie dochádzky priamych podriadených,
* zodpovednosť za implementáciu 5S
* zastupovanie výrobného manažéra v čase jeho neprítomnosti
* zabezpečenie neustáleho zlepšovania výroby (Kaizen, eliminácia strát, navrhovanie riešení)
* príprava budgetu

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii z výrobného prostredia, preferencia automotive!
* Skúsenosť s vedením ľudí min 2 roky!
* Znalosť 5S, Kaizen, Smed, TPM, eskalačný proces
* AJ - aktívne
* Skúsenosti s neustálym zlepšovaním

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3223004  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1700,-EUR btto podľa znalostí a skúseností