Montážny pracovník ihneď! Rozširujeme Závod, navýšili sme mzdy, zmluva priamo pod spoločnosťou Honeywell

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Záborské 515, 082 53 Záborské, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne zruční? Máte skúsenosti vo výrobe? Neváhajte a začnite u nás pracovať. Hľadáme práve vás!

Náplň práce:

Operátor/ka v priemyselnej automatizácii

• Miesto výkonu práce: Záborské (Prešov)
• Výroba turbodúchadiel do automobilov
• Montáž a kompletizácia produktov
• Zabezpečenie nepretržitej obsluhy výrobnej linky
• Dohliadanie na dodržiavanie procesov a pravidiel výroby
• Podávanie zlepšujúcich návrhov a nápadov
• Zabezpečovanie čistoty a poriadku na svojom pracovnom mieste podľa požadovaných štandardov
• Práca vhodná aj pre ženy

• Pracovná doba : 7,5 hod/denne / 3-zmenná prevádzka
12 hod 4-zmenná prevádzka

Čo u nás nájdete:

• Stabilné zamestnanie, výplatu každý mesiac včas
• Príspevok do 3. dochodkového piliera
• Dotované stravovanie nad ramec Zákonníka práce
• Pracovné prostredie v čistej klimatizovanej hale
• Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii
• Kariérny, osobnostný rozvoj
• Bonusový systém
• Zmluva priamo pod spoločnosťou Honeywell

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovedný prístup k práci

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Hricová
Tel.: +421905440049
E-mail: poslať životopis
ID: 3197394  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou