IT Technik výrobných PC/vhodné pre absolventa alebo študenta končiacich ročníkov!

Honeywell Turbo s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 800,-EUR btto v prípade trvalého pracovného pomeru, podľa skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa nová pracovná príležitosť na oddelenie IT. Pozícia je vhodná pre čerstvých absolventov alebo študentov končiacich ročníkov štúdia zameraného na IT, ktorý chcú využiť svoje nadobudnuté znalosti v praxi v prostredí výrobného podniku v automobilovom sektore.

Hľadáme šikovného človeka, ktorý chce na sebe pracovať a získavať nové a nové skúsenosti. Tak neváhaj poslať svoj životopis už dnes!

Tvojou náplňou práce bude:
* Inštalácia, zmeny a fyzický audit štruktúrovanej kabeláže
* Montáž, inštalácia a sprevádzkovanie novej IT techniky pre výrobné PC
* Upgradovanie HW, reinštalácia a konfigurovanie SW pre počítače vo výrobnom prostredí
* Ostatná operatívna činnosť pre zabezpečenie plynulej prevádzky IT pre výrobne PC

Príležitosť pre získanie skúsenosti s MS Windows servermi, VMWare ESX virtualizáciou, Cisco switch a firewall konfiguráciou a NetApp úložiskami.

* Motivujúce finančné ohodnotenie
* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas

Prosíme záujemcov aby reagovali priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Študent/absolvent štúdia zameraného na IT oblasť
* Anglický jazyk - A2/B1
* Komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, a chuť sa učiť nové veci

Stante sa súčasťou Honeywell tímu a naštartujte svoju kariéru. Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, zaujímate sa o svet automobilového priemyslu, chcete využiť svoje znalosti a skúsenosti, tak neváhajte a urobte prvý krok zaslaním Vášho životopisu. Honeywell prináša vyšší výkon pre Vašu kariéru!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Záborské 515
082 53 Záborské
ID: 3197147   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 800,-EUR btto v prípade trvalého pracovného pomeru, podľa skúseností a znalostí