Líder na oddelenie údržby (Maintenance leader)_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Základná mzda od 1800,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou úspešnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle a riadiť mladý, dynamický tím na oddelení údržby?

Byť lídrom v spoločnosti, kde sa využívaju najnovšie stroje, technológie a mať príležitosť na svoj osobný rozvoj?

Ak ste prirodzený líder, disponujete potrebnými technickými zručnosťami, nerobí Vám problém sa dohovoriť v anglickom jazyku, máte radi výzvy, tak hľadáme práve Vás!

Neváhajte a pošlite svoje CV ešte dnes!

Náplň práce:
* Riadiť a koordinovať a organizovať prácu tímu údržby, cca 15-20 technikov, zabezpečiť ich rozvoj (hard and soft skills),
* riešenie problémov vo výrobe, zabezpečenie bezporuchového chodu a kapacity liniek, v prípade poruchy sa očakáva real time management,
* komunikovať s dodávateľmi, spolupracovať s ostatnými oddeleniami vo výrobe (aj v anglickom jazyku),
* Implementovať procesy, nastavovať stratégiu údržby, schvalovať plány preventívnej a prediktívnej údržby,
* kontinuálne zlepšovanie za účelom optimalizácie nákladov,
* pravidelný reporting.

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Prirodzený líder, skúsenosti s vedením tímu!
* Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti sú nevyhnutnou podmienkou!
* Technické znalosti (mechanika, pneumatika, elektrika, hydraulika, troubleshooting)
* Anglický jazyk – na komunikatívnej úrovni (min. B1/B2)
* Odborná spôsobilosť min. § 21 a viac je výhodou!
* Znalosť programovania PLC je výhodou!

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3197138  Dátum zverejnenia: 21.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1800,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie