Operátor/ka CNC strojov - výkon práce v Olomouci (CZ)

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
1 350 EUR/mesiacZákladná mzda od 1350 v závislosti od skúseností a zručností + nadštandardné príplatky + výkonnostný bonus a ďalšie bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Honeywell Aerospace Olomouc hľadáme kolegov či kolegyne na pozíciu obsluhy CNC obrábacích strojov.

Súčasťou práce je:

- obsluha a nastavenie CNC strojov

- príprava strojov a zariadení a nastavovanie parametrov pre správnu výrobu na základe technologických postupov a dokumentácie

- kontrola správnosti a efektívnosti nastavenia a prípadná optimalizácia nastavení

Sme Zamestnávateľ č. 1 roku 2023 v Olomouckom kraji. Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie a celý rad benefitov:

- Prvých 6 mesiacov možnosť ubytovania zadarmo.

- Každoročné navyšovanie miezd podľa platnej kolektívnej zmluvy.
- Nadštandardné príplatky za nepretržitú prevádzku (7%), popoludňajšie zmeny (10%), nočné zmeny (17%) aj nadčas (až 50%).
- Príspevok na dopravu až 106 Kč (4,2€)/deň (až 2300 Kč (91€)/mesiac navyše).
- Navyše bonus za výkon až 4 500 Kč (178€) v hrubom za mesiac.
- Príspevok na penzijné poistenie alebo dlhodobý investičný produkt do výšky 3 % mzdy.
- Benefit+ program na regeneráciu vo výške 5 000 Kč (198€) ročne.
- Jedáleň s dotovaným stravovaním (obedy od 30 Kč (1,19€)) a kávu zadarmo.
- Bezplatné služby fyzioterapie.
- Mnoho akcií pre zamestnancov a ich rodiny počas celého roka.

Sme 15 minút jazdy od Olomouca, v blízkosti vlakovej stanice a s vlastným veľkým parkoviskom.​

Honeywell Aerospace Olomouc od r. 2002 navrhuje, vyrába a opravuje časti motorov lietadiel, ktoré denne prepravia milióny ľudí. Sme špička v letectve a strojárstve. Používame unikátne technológie a high-tech materiály. Sme presní na tisíciny milimetra. Naše výrobky nájdete v lietadlách ako je Airbus, Boeing alebo Bombardier. Vďaka nám lietajú milióny ľudí bezpečne po celom svete.

Letecký priemysel využíva množstvo moderných technológií, takže sa bez práce so špičkovými strojmi nezaobíde. Preto hľadáme ďalších špecialistov, ktorí nám pomôžu dostať sa do výšin.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo - Mechanik, Nastavovač, Obrábač kovov

- Vzdelanie strojárskeho zamerania (odbor mechaník, nastavovač/obrábač kovov alebo zodpovedajúce skúsenosti so strojárskou výrobou a obrábaním)

- Základná orientácia v systémoch: Heidenhain, Sinumerik alebo Fanuc.

- Znalosť čítania technickej dokumentácie, merania a práce s meradlami.

- Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové smeny) – krátky, dlhý týždeň.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojzisova
E-mail: poslať životopis
ID: 4818557  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac