Senior Industrial Engineer

Honeywell Staffing Team

Stará Turá, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude navrhnutá podľa ponúknutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho technického tímu hľadáme softvérového inžiniera so skúsenosťami s programovaním výrobných strojov a zariadení, s vytváraním softvérového rozhrania  pre ich implementáciu s SQL databázovým systémom a MES systémom.

Náplň práce:

- modifikácia softvérovej architektúry strojov a zariadení pre požiadavky ich konektivity s výrobnými softvérovými systémami,
- definovanie požadovaných hardvérových prostriedkov rozhraní strojov a zariadení so systémom SAP-ME, databázovým SQL-systémom, príp. s iným softvérovým nadstavbovým systémom
- modifikáciách hardvérových rozhraní strojov a zariadení
- spolupráca pri zavedení systému SAP-ME, jeho správe a následných modifikáciách,
- spolupráca pri definovaní procesného toku strojov a zariadení,
- monitoring stavu informačného toku strojov a zariadení, výrobných liniek,
- zodpovednosť za vytváranie softvérových štúdií a návrhov rozhraní pre zadávanie a úpravu strojov a zariadení,
- spolupráca pri zadávaní nových investičných projektov z oblasti strojov a zariadení, výrobných liniek,
- podpora výroby pri implementácii nových výrobkov, technológií, variantov alebo iných technických zmien vo výrobe.

• trinásty plat (na základe dosiahnutých výsledkov),
• pružná pracovná doba,
• možnosť home - office 2 dni v týždni,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• medzinárodne stabilné prostredie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• príležitosť kariérneho rozvoja,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• firemné vzdelávanie,
• ďalšie zaujímavé výhody, ktoré budú bližšie odprezentované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie – softvérové inžinierstvo a informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Siemens Step S7 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Základy
Beckhoff TwinCat - Základy
Programovanie v C# - Pokročilý
SQL, MySQL, MSSQL - Pokročilý
SAP-ERP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

ako softvérový inžinier

Počet rokov praxe

2

- programovanie v Siemens Step S7, práca sa databázami na úrovni výmeny dát s výrobnými zariadeniami podmienkou,
- skúsenosť s programovaním v Siemens TiaPortal, Beckhoff TwinCAT a v C# výhodou,
- technické a analytické myslenie,
- schopnosť riešiť problémy,
- ochota učiť sa,
- orientácia na neustále zlepšovanie,
- efektívna komunikácia.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 4589668  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac