Produktový inžinier

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa ponúknutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za definovanie výrobných zariadení, skúšobných zariadení a ich parametrov potrebných pre výrobu produktov,
• úzka spolupráca s R&D v oblasti skúšobných metód a s dodávateľmi zariadení tak, aby boli garantované náklady, kvalita produktu, plynulosť výroby a dodávka zariadení v súlade s celkovým projektovým plánom,
• zodpovednosť za koordináciu prevodu výrobného procesu a jeho úpravy pri zavádzaní nových výrobkov a presunov výroby,
• zodpovednosť za uvoľňovanie výrobného procesu,
• zodpovednosť za poskytovanie technickej podpory výrobnému úseku pri implementácii nových požiadaviek zákazníkov, za optimalizáciu výroby prinášajúcu znižovanie nákladov, zvyšovanie produktivity, kvality a zlepšovanie definovaných ukazovateľov,
• uplatňovanie nástrojov procesnej analýzy, príprava potrebnej výrobnej a technickej dokumentácie a sledovanie jej dodržiavania.

Ponúkame Vám:
• trinásty plat (po splnení podmienok),
• pružná pracovná doba,
• príspevok na dopravu,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• medzinárodne stabilné prostredie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• príležitosť kariérneho rozvoja,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• firemné vzdelávanie,
• ďalšie zaujímavé výhody, ktoré budú bližšie odprezentované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Lean manažment - Pokročilý
Six Sigma - Pokročilý
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Pokročilý
Python - Základy
SolidWorks - Základy
SAP - Základy
C++ - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

3

• Anglický jazyk na pokročilej úrovni,
• ochota cestovať do zahraničia,
• skúsenosti s projektovým riadením,
• čítanie technickej dokumentácie,
• prax na podobnej pozícii min. 3 roky,
• odolnosť voči stresu, zodpovednosť, precíznosť.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 4078823  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac