Hľadáme kolegu na pozíciu Strategického nákupcu - Stará Turá

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 € brutto - na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou príjemného kolektívu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá je popredným výrobcom a dodávateľom plynárenskej meracej, regulačnej techniky a príslušenstva.

Vašou pracovnou náplňou bude:
*spolupráca na tvorbe a implementácii dohodnutej stratégie nákupu pre elektronické komponenty,
*eliminovanie rizík v prerušení dodávok,
*vytváranie a vedenie projektov na znižovanie doby dodania,
*vytváranie rámcových objednávok a udržiavanie dát v ERP systéme,
*reportovanie výsledkov za danú kategóriu,

Miesto výkonu - Stará Turá

Ponúkame Vám
* Firemnú dopravu zo smeru

TRASA: Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
TRASA: Podolie – Častkovce – Čachtice – Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Stará Turá, Elster
TRASA: Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
TRASA: Nová Bošáca – Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové – Stará Turá, Elster
TRASA: Topolecká - Súš - Trávniky – Stará Turá, Elster - Stará Turá, Mestský úrad - Stará Turá, Elster

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Možnosť firemného vzdelávania
* Jazykové kurzy (AJ)
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce - výber zo 6. jedál
* Príspevok do III. dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Odmeny darcom krvi
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* VŠ vzdelanie – ekonomické alebo technické zameranie.
* Práca s MS Office.
* ANJ na komunikatívnej úrovni.
* Nemecký jazyk výhodou.
* Komunikatívna osobnosť so schopnosťou pružne reagovať na zmeny.
* Práca v systéme SAP výhodou
* Prax na podobnej pozícii výhodou
* Odolnosť voči stresu

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3577724  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 € brutto - na základe skúseností