Absolventi s technickým vzdelaním - Procesný inžinier na údržbu. Honeywell / Stará Turá

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 € brutto - v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neviete sa uplatniť na trhu práce?

Jedinečná príležitosť pre absolventov vysokých škôl bez praxe nadobudnúť skúsenosti.

Čo je náplňou práce?

* Práca v kancelárii
* Výpomoc a spolupráca pri spracovaní reportingu údržby
* Vedenie evidencie a zaznamenávanie porúch a opráv
* Spracovanie reportingu údržby
* Plnenie príkazov nadriadeného
* Tvorba tabuliek (Excel, Word)

Miesto výkonu práce - Stará Turá

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponúkame Vám
* Firemnú dopravu zo smeru:

TRASA: Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
TRASA: Podolie – Častkovce – Čachtice – Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Stará Turá, Elster
TRASA: Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
TRASA: Nová Bošáca – Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové – Stará Turá, Elster
TRASA: Topolecká - Súš - Trávniky – Stará Turá, Elster - Stará Turá, Mestský úrad - Stará Turá, Elster

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Možnosť firemného vzdelávania
* Jazykové kurzy (AJ)
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus
* Flexibilný pracovný čas
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce - výber zo 6. jedál
* Príspevok do III. dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Odmeny darcom krvi
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske alebo Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

* Skúsenosti s údržbou strojov vítané
* Komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell Stará Turá
Nam. Dr. A. Schweitzera 194
91601 Stará Turá

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Filipovicova
Tel.: +421918473359
E-mail: poslať životopis
ID: 3552157   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € brutto - v závislosti od skúseností