Shippment Officer - Honeywell Partizánske

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Nitrianska, Partizánske
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a spracovávanie priamych zákazníckych objednávok, nahrávanie do ERP
systému
- aktívna komunikácia s priamymi zákazníkmi, potvrdzovanie dodacích termínov
prijímanie informácií od zákazníka, následná analýza a navrhovanie riešení
- riešenie problémov so zákazníkmi, ktoré vznikli v priebehu výmenu tovaru medzi
spoločnosťou a jej zákazníkmi, vybavovanie zákazníckych reklamácií
-vytváranie picking listov
-vystavovanie faktúr a ostatných finančných dokladov k dodávke
- udržiavanie dát v informačnom systéme, vytváranie relevantných reportov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 992 Eur/mesiac (najnižšia mesačná garantovaná mzda na danej pozícii, vyššie platové ohodnotenie upresnené na osobnom pohovore)

- pracovná zmluva priamo s Honeywell
- kariérny rast
- jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti AJ/FJ
- preplácanie 60% zo sumy cestovného
- príspevok DDS 3.pilier
-stravovanie vo vlastnej jedálni, 0,85 Eur/príspevok zamestnanca
-jóga/ping pong priamo v priestoroch spoločnosti/možnosť využitia po pracovnej dobe
-bezplatné asistenčné služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (právna a
finančná poradňa)
- bohatý sociálny program spoločnosti (rôzne firmené akcie a výlety i s rodinnými
príslušníkmi napr.Mikuláš pre deti)
- masáže

Pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ s požadovanou úrovňou AJ.
Znalosť FJ a základov práce so SAP - om výhodou nie však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dynamická, odvážna a komunikatívna osobnosť preferujúca tímovú prácu, disponujúca organizačnými, obchodnými alebo projektovými znalosťami.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell Partizánske
Nitrianska cesta 203/60
95801 Partizánske
ID: 3452983   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 992 Eur/mesiac (najnižšia mesačná garantovaná mzda na danej pozícii, vyššie platové ohodnotenie upresnené na osobnom pohovore)