Technický pracovník vo výrobe. Práca na Starej Turej.

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat od 912 € brutto + benefity, po získaní štátneho cerifikátu metrológie plat od 937 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte cit pre techniku a baví Vás učiť sa niečo nové? Vyštudovali ste strednú školu s technickým zameraním a chcete pracovať v obore? Táto ponuka by mohla byť tá pravá pre Vás!
Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Čo je náplňou práce?

* testovanie, skúšanie a kalibrácia finálnych výrobkov prostredníctvom skúšobných zariadení riadených PC
* kontrola a diagnostika výrobkov (plynomery, vodomery)
* zaevidovanie výsledkov kalibrácie v internom programe
* rýchle a efektívne riešenie problémov

Miesto výkonu práce - Stará Turá - Honeywell (bývalý Elster).

* Práca na 3 zmeny.
* Nemusíte sa báť, všetko Vás naučíme a na pozíciu Vás dôkladne zaškolíme.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus zo smeru

TRASA: Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
TRASA: Podolie – Častkovce – Čachtice – Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Stará Turá, Elster
TRASA: Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
TRASA: Nová Bošáca – Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové – Stará Turá, Elster
TRASA: Topolecká - Súš - Trávniky – Stará Turá, Elster - Stará Turá, Mestský úrad - Stará Turá, Elster

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Klimatizované výrobné priestory
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 50€
* Bonus po skúšobnej dobe 200€ + 200€
* Príplatky za nočnú prácu nad rámec zákonníka práce
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava na všetky zmeny
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca + 400€
* 13.plat
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

* Ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
* Znalosť čítania technickej dokumentácie - VÝHODOU
* Prax na obdobnej pozícii vítaná
* Skúsenosť s operačným systémom SAP výhodou
* MS Office - pokročilá úroveň
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Cit pre techniku
* Chuť učiť sa novým veciam

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3442945  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 912 € brutto + benefity, po získaní štátneho cerifikátu metrológie plat od 937 € brutto