Manipulačný pracovník v sklade /Logistika. Zvýšená hodinová mzda. Práca na Starej Turej

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 766 €/brutto + ostatné príplatky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do nášho tímu logistiky
Jedná sa o prácu v 2/3 - zmennej prevádzke

Miesto výkonu práce: Stará Turá

Pracovná náplň:
* zásobovanie linky materiálom
* práca s vozíkom (VZV) - NIE JE PODMIENKOU
* príjem/výdaj materiálu na sklad
* nakládka/vykládka kamiónov
* váženie materiálu
* vedenie skladovej evidencie
* fyzická kontrola materiálu
* rôzne pomocné práce

Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus zo smeru

TRASA: Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
TRASA: Podolie – Častkovce – Čachtice – Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Stará Turá, Elster
TRASA: Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
TRASA: Nová Bošáca – Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové – Stará Turá, Elster
TRASA: Topolecká - Súš - Trávniky – Stará Turá, Elster - Stará Turá, Mestský úrad - Stará Turá, Elster

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Klimatizované výrobné priestory
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 50€
* Bonus po skúšobnej dobe 200€ + 200€
* Príplatky za nočnú prácu nad rámec zákonníka práce
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava na všetky zmeny
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca + 400€
* 13. plat
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* Ukončené stredoškolské vzdelanie
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Chuť učiť sa novým veciam
* Samostatnosť, precíznosť, tímový hráč
* Preukaz na vozíky VYHODOU, v prípade potreby preškolíme

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell, spol. s r.o., Elster
nám. Dr. A. Schweitzera 194
91601 Stará Turá
Poľsko
ID: 3442941   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 766 €/brutto + ostatné príplatky a benefity