Pracovníčka vo výrobe oceľových rukavíc - Honeywell Partizánske

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 622 Eur/mesiac + ku mzde je možné dosiahnuť bonusy po splnení kritérií na výkon a kvalitu až do výšky 180 Eur + 100 Eur jednorázový bonus vyplácaný po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*výroba (zváranie) oceľových rukavíc na jednobodových zváračkách,
*dodržiavanie technologických postupov, procesov a noriem,
*iné pomocné práce pri výrobe oceľových rukavíc.
Pracuje sa v 2- zmennej prevádzke, ranná aj poobedná zmena, ale je možnosť pracovať aj len na 1 pracovnú zmenu a to poobednú.

- pracovná zmluva priamo s Honeywell
- kariérny rast
- DDS 3. dôchodkový pilier/príspevok
- preplácanie cestovného 60%
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona (0,85 Eur/príspevok zamestnanca)
- bezplatné asistenčné služby (právna a finančná poradňa) pre zamestnancov a ich
rodinných príslušníkov
- bohatý sociálny program (masáže, lyžovačka, turistika, divadlo, športový deň, vianočný
večierok, dni zdravia a iné)
- cvičenie jógy/ ping pong priamo v priestoroch spoločnosti
- čisté a bezpečné pracovné prostredie
- komplexné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

*precíznosť, spoľahlivosť,
*výborná jemná motorika,
*trpezlivosť

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell Safety Products Partizánske
Nitrianska cesta 203/60
95801 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Monica Sedlarova
Tel.: +421907816401
E-mail: poslať životopis
ID: 3397229   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 622 Eur/mesiac + ku mzde je možné dosiahnuť bonusy po splnení kritérií na výkon a kvalitu až do výšky 180 Eur + 100 Eur jednorázový bonus vyplácaný po skúšobnej dobe