Operátor vo výrobe bezpečnostných postrojov - Honeywell Partizánske

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 660 Eur/mesiac + ku mzde je možné dosiahnuť bonusy po splnení kritérií na výkon a kvalitu až do výšky 180 Eur + 100 Eur jednorázový bonus vyplácaný po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- šitie na jedno ihlových a dvoj ihlových šijacích strojoch
- šitie na moderných poloautomatoch a automatoch
- práca v sede

- pracovná zmluva priamo s Honeywell
- 13. plat
- kariérny rast
- jednorázový náborový bonus 100 Eur
- DDS 3. dôchodkový pilier/príspevok
- preplácanie cestovného až do výšky 60%
- príspevok na stravovanie (0,85 Eur/príspevok zamestnanca)
- rôzne príplatky k základnej mzde (príplatok za poobednú a nočnú zmenu, rizikovú prácu
a prácu cez víkend)
- bezplatné asistenčné služby (právna a finančná poradňa) pre zamestnancov a ich
rodinných príslušníkov
- bohatý sociálny program (masáže, lyžovačka, turistika, divadlo, športový deň, vianočný
večierok, dni zdravia a iné.)
- cvičenie jógy/ ping pong priamo v priestoroch spoločnosti
- čisté a bezpečné pracovné prostredie
- komplexné zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3. zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Skúsenosti so šitím, prípadne vyučenie (kurz) v odbore sú výhodou, NIE však podmienkou, radi Vás zaučíme v našom tréningovom centre.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell Partizánske
Nitrianska cesta 203/60
95801 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Monica Hainova
Tel.: +421907816401
E-mail: poslať životopis
ID: 3394191   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 660 Eur/mesiac + ku mzde je možné dosiahnuť bonusy po splnení kritérií na výkon a kvalitu až do výšky 180 Eur + 100 Eur jednorázový bonus vyplácaný po skúšobnej dobe