Absolventi pozor! Otvára sa pozícia Trainee/Junior Inžinier na oddelenie kvality so znalosťou anglického jazyka!

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 850,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa nová príležitosť pre absolventov technického štúdia so zameraním na kvalitu vo výrobe.

Hľadáme dynamického, šikovného človeka, ktorý nemá problém komunikovať v anglickom jazyku, má znalosti nástrojov kvality a chce sa stat Inžinierom kvality v úspešnej spoločnosti pôsobiacej v prudko rozvíjajúcom sa automobilovom priemysle.

Výborná príležitosť ako využiť svoje nadobudnuté znalosti a využiť ich v praxi!

* Naučíte sa ako funguje naša výroba a procesy
* Budete spolupracovať na riešení reklamácii s prideleným Seniorom inžinierom zákaznickej kvality
* Optimalizovať procesy v oblasti kvality
* Pracovať s nástrojmi kvality (8D, FMEA, Kontrolné plány, PPAP)
* Spolupracovať na vykonávaní auditov
* Plniť ďalšie úlohy podľa pokynov Inžiniera

* Možnosť jazykového vzdelávania počas pracovnej doby
* Flexibilný pracovný čas ( fix 9:00 - 15:00 )
* Príspevok na dochádzanie do práce bez ohľadu na vzdialenosť
* Príspevok na stravné nad rámec zákonníka práce
* Kredit na občerstvenie na každý deň
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Preplácanie nadčasov
* Príležitosť pre osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera,
* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente

V prípade záujmu reagujte priamo cez stránku profesie alebo zašlite svoj životopis na [email protected].

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vzdelanie technického smeru zamerané na kvalitu vo výrobe
* Anglický jazyk - min B1/B2 – nevyhnutná podmienka!
* Komunikatívnosť, zodpovednosť, tímový hráč

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3392644  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 850,-EUR btto podľa znalostí a skúseností