Inžinier zákazníckej kvality (Customer quality engineer) - rozširujeme výrobu!

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 1300,-EUR btto podľa skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová príležitosť pre INŽINIEROV ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY v Prešove!

Hľadáme medzi seba skúseného kolegu na oddelenie kvality. Ak máte skúsenosti s riešením zákazníckej kvality a aktívne hovoríte anglickým jazykom, tak neváhajte zaslať svoje životopis!

Vašou náplňou práce bude:
* Komunikácia so zákazníkmi a vvybavovanie ich požiadaviek
* Splupráca s ostatnými oddelenia pri riešení problémov
* Optimalizácia procesov v oblasti kvality
* Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v oblasti kvality
* Práca s nástrojmi kvality (FMEA, 8D reporty...)
* Zodpovednosť za dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka
* Vykonávanie pravidelných auditov
* Spolupráca s NPI Manažérom a inžiniermi pri zavádzzaní nového produktu do výroby z hľadiska kvality

* Možnosť jazykového vzdelávania počas pracovnej doby
* Flexibilný pracovný čas ( fix 9:00 - 15:00 )
* Príspevok na dochádzanie do práce bez ohľadu na vzdialenosť
* Príspevok na stravné nad rámec zákonníka práce
* Kredit na občerstvenie na každý deň
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Preplácanie nadčasov
* Príležitosť pre osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera,
* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente

V prípade záujmu reagujte priamo cez stránku profesie alebo zašlite svoj životopis na lenka.dordova@honeywell.com.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Predošlá skúsenosť na pozícii Inžiniera zákazníckej kvality!
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni!
* Silné komunikačné schopnosti
* Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D,..)

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Hays Poland Center of Excellence Sp. z o.o.
Ul. Złota 59
00-120 Warszawa
Poľsko
ID: 3389716   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 1300,-EUR btto podľa skúsenosti a kvalifikácie